Blackburn College RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blackburn College RPG forum

Добре дошли в най-добрия български РПГ форум. Създайте своя герой и се потопете в света на Blackburn College RPG forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
»  Парка
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyСря Фев 08, 2012 10:46 am by Kaya White Devil.

» Да броим до 1000
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Фев 03, 2012 6:42 pm by Emma Collins

» Другарче за РП
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Фев 03, 2012 6:34 pm by Emma Collins

» Когато искам да впия устните си във врата ти... не ми пречи; ще бъде нежно, безболезнено и красиво.
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Фев 03, 2012 6:33 pm by Emma Collins

»  Спам ^-^
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Фев 03, 2012 5:43 pm by Чък Атерън

» Ударете с ръка по клавиатурата
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyСря Фев 01, 2012 7:57 pm by Хенри Фицрой

» Опиши емоцията си с гифче
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyНед Яну 29, 2012 9:09 pm by Хенри Фицрой

» Какво ще направиш ако се събудиш до предния потребител
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyНед Яну 29, 2012 9:34 am by Хенри Фицрой

» Какво чете последно
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyСъб Яну 28, 2012 8:28 pm by Хенри Фицрой

Top posters
Aya Black Devil.
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Kaya White Devil.
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Чък Атерън
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Хенри Фицрой
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Лев Андреевич
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Ася.
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Фредерик диМонд
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Emma Collins
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
пхахахах овца
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Bella Jones.
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_lcap1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Voting_bar1Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Сря Авг 23, 2017 9:59 am
Екип.

 

 Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 9:29 am

1. Име? Прякор? Години? Саша, Сашинка, Сашик. Не е истинското ми име, но предпочитам да се подвизавам под прякор,, игнорирайки същинското си название. Около 16- те съм.
2. От къде си? София, голямата, заснежена столица, която не харесвам изобщо.
3. Опиши себе си? Творец.
4.Кога си роден/а? В един снежен ден през '95
5. Мъжко или женско? Женско.
6. Коя зодия си ? Скорпион, колкото тиха, толкова проклета.
7.Какво обичаш да пиеш , хапваш? Избягвам първото *но не успявам*, а второто... хм, може да се каже, че ям доста неща, без повечето ;D.
8.Какъв стил музика слушаш? Няма значение, възпитана съм във всички стилове.
9.Какви пороци имаш? Пуша, ако това се брои към тази графа, самонаранявам се, физически без да искам, психически- умишлено.
10.Какво обичаш/мразиш? Обичам го и го мразя.
11.Ако можеш да се опишеш с 3 думи, кои са те? Наивна, Мързелива, Луда.
12.Съжаляваш ли за нещо? Не особено. Може би за миг, но после се отказвам от съжалението.
13.За какво мечтаеш? За Ад.
14.Кой/я е любимият ти актьор/актриса? Джаред Лето.
15.Кой е любимия ти филм/сериал? Трафик на хора.
16.Брат/ Сестра? Брат.
17.Покажи ни своя снимка! Не и днес ;D
18.Покажи любимата си вещ! хм, химикала.
19.Напиши ни нещо за спомен.
Ако можех да измисля, щях да напиша...
вгледай се в небето, погледа ти ще се разпростре, мечтите ти ще полетят, звездите ще ги уловят най- вероятно, превръщайки ги в почти реалност, на един забравен сън...
Но не мога, затова ще ме прощавате.
20.Разкажи с няколко изречения нещо за себе си? Няколко изречения не биха ми стигнали да изкажа, колко не добре се чувствам в себе си, колко ограничена всъщност се чувства душата ми.
21.Нещо , което те е наранило? Промяната.
Върнете се в началото Go down
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 10:10 am

Ааа много яко описание <333 и си от Софияя ;ддд аама аз искам снимкааа!!!!
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 11:10 am

Снимка мога д дам само на лично съобщение, но не и в темата ;D.. предпочитам да остана наистина анонимна.
Върнете се в началото Go down
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 11:47 am

аз няма предпочитания къде ;дд
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
Kaya White Devil.
Колежанин
Колежанин
Kaya White Devil.


Брой мнения : 181
Join date : 14.12.2011

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 12:23 pm

Ииииииии аз искам снимка !!!! Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. 1370803959 Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. 1468157981
Къде учиш ?
Върнете се в началото Go down
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 12:25 pm

В едно училище на бул. Сливница, известно като техникум по обществено хранене.
Върнете се в началото Go down
Kaya White Devil.
Колежанин
Колежанин
Kaya White Devil.


Брой мнения : 181
Join date : 14.12.2011

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 12:31 pm

Не съм го чувала , аз съм малко безориентирана хддд Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. 364988687
Върнете се в началото Go down
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 12:47 pm

О, доживях някой да не го знае.. ;D По принцип е доста известничко и славата му не е много добра..
Върнете се в началото Go down
Фредерик диМонд
Член на ZBZ
Член на ZBZ
Фредерик диМонд


Брой мнения : 29
Join date : 27.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 1:12 pm

Сашик изпроси си го душа! Напомням ти че ме обичаш!

1. Пингвин, коала или панда?
2. Led Zepplin или Pink Floyd?
3. Паралел крос или крос паралел?
4. Светия дух или Буда?
5. Агония или евтаназия?
6. Въпреки, че вече те питах, но Стълбата на Led Zepplin или Стената на Pink Floyd?
7. Секс без обвързване или краткотрайна връзка?
8. Къса пола или дълга пола?
9. Кецове или токчета?
10. Русия или САЩ?
11. Нека перифразирам горния въпрос: комунизъм или демокрация?
12. Най-противната ти българска знаменитост?
13. А световна?
14. Колко мръсно е мръсното ти подсъзнание?
15. Кое е най-абсурдното нещо, което си чувала за себе си?
16. А абсурдът, в който си вярвала?
17. Кой беше първият ти рп форум?
18. Садист или мазохист?
19. Романтичен човек ли си?
20. Тъй като знам отговора на горния въпрос, направо питам кое е най-романтичното нещо, което са правили за теб?
21. А какво е най-романтичното нещо, което ти си правила?
22. Как би кръстила децата си?
23. Иванчо или Марийка?
24. Довърши изреченията: Ако бях нинджа:
25. Ако бях плъх…
26. Аз се провалих, защото…
27. Ако бях „всемогъщият Брус” щях да…
28. Чувствам се като…
29. Ако бях аниме герой щях да съм…
30. Аз съм машина, защото
31. Ако бях кола щях да съм…
32. Кайсията е плод, а домата…
33. Вчера бях в черно, защото….
34. Затъпях с последните 10 въпроса, понеже…
35. Опиши ми отвратителния човек за теб.
36. Ако имаше възможност, би ли въртяла няколко момчета на пръста си?
37. Мегатрон или Оптимус Прайм?
38. Ако можеше да си смениш името, би ли го сменила и ако да с какво?
39. Ключът към успеха е…
40. Ако можеше, да ме удариш къде би ме ударила?
41. Ако сега погледна чантата ти какво ще намеря вътре?
42. Нежен полов акт или груб и твърд секс?
43. Традиционалист ли си?
44. За теб Иисус Христос е?
45. Илиада или Одисея?
46. : ) или ( : ?
47. Най-глупавият предразсъдък е?
48. Джон Ленън или Пол Макартни?
49. С пижама или тениска спиш?
50. Опиши ми как изглеждаш в момента?
51. Мнението ти за детските приказки?
52. Nirvana или Pearl Jam?
53. Кърт Кобейн или Еди Ведър?
54. …
55. Защо на горния ред има само три точки?
56. Баница или питка?
57. Какво мислиш за българската народна музика?
58. Раздавала ли си се на чалга?
59. Колко въпроса мислиш, че ще има още надолу?
60. Джъстин Бийбър или Ребека Black?
61. Любимото ти Дисни филмче?
62. Любимият ти български владетел?
63. Мнението за Бойко Борисов?
64. Пилешко филе с корнфлейкс, чеснов сос и чили?
65. Какъв телефон използваш в момента?
66. Парите имат ли значение?
67. Знаеш ли кой е Димитър Списаревски?
68. Любимият ти виц?
69. Това число има ли някакво значение за теб?
70. И последен въпрос: писна ли ти да отговаряш на тъпите ми върпоси?
Върнете се в началото Go down
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 9:30 pm

1. Пингвин, коала или панда? Панда //става за гушкане.
2. Led Zepplin или Pink Floyd? Pink Flovd
3. Паралел крос или крос паралел? WTF?? o.O..
4. Светия дух или Буда? Буда, по интересен ми е.
5. Агония или евтаназия? Агония <333 Би било повече от прекрасно.
6. Въпреки, че вече те питах, но Стълбата на Led Zepplin или Стената на Pink Floyd? Стената ;D
7. Секс без обвързване или краткотрайна връзка? Секс без обвързване, но с презерватив
8. Къса пола или дълга пола? Къси панталонки.
9. Кецове или токчета? Токчета.
10. Русия или САЩ? Русия
11. Нека перифразирам горния въпрос: комунизъм или демокрация? Комунизъм.
12. Най-противната ти българска знаменитост? Б. Филов
13. А световна? хм.. Не мога да се сетя.
14. Колко мръсно е мръсното ти подсъзнание? Мноооогоооо, знаеш точно колко.
15. Кое е най-абсурдното нещо, което си чувала за себе си? "На мен един ми каза, че е спал с теб" srsly? o.O.. или пък "обичам те"
16. А абсурдът, в който си вярвала? Любовта е красива.
17. Кой беше първият ти рп форум? О, един много симпатичен на тема Хари Потър.
18. Садист или мазохист? Мазохист и Садист към себе си.
19. Романтичен човек ли си? Нем.
20. Тъй като знам отговора на горния въпрос, направо питам кое е най-романтичното нещо, което са правили за теб? Да се събудя в три през нощта, да си отворя съобщенията и да видя, че някой е направил нещо за мен.
21. А какво е най-романтичното нещо, което ти си правила? Не се сещам.
22. Как би кръстила децата си? Алекзандър и Антеа.
23. Иванчо или Марийка? Марийка.
24. Довърши изреченията: Ако бях нинджа: щях да стигам много по- бързо до вкъщи.
25. Ако бях плъх… щях да се крия без проблеми в нечий гардероб и да чакам Нарния.
26. Аз се провалих, защото… съм наивна.
27. Ако бях „всемогъщият Брус” щях да… си убивам мъката в изтезаване на божества.
28. Чувствам се като… побъркана.
29. Ако бях аниме герой щях да съм… Пикачу.
30. Аз съм машина, защото... не съм машина просто о.О..
31. Ако бях кола щях да съм… стара, инатлива бричка ;D
32. Кайсията е плод, а домата… ми е любим.
33. Вчера бях в черно, защото…. умря поредната ми мозъчна клетка.
34. Затъпях с последните 10 въпроса, понеже… са наистина странни.
35. Опиши ми отвратителния човек за теб. Слепият и глухият за всичко, що душите ни изпитват... онзи, не можещ да те утеши, не можещ дори истината да ти покаже.
36. Ако имаше възможност, би ли въртяла няколко момчета на пръста си? Винаги има възможност, но знаеш ли... не съм имала желание.
37. Мегатрон или Оптимус Прайм? Оптимус Прайм.
38. Ако можеше да си смениш името, би ли го сменила и ако да с какво? Бих го сменила. С такова, каквото би изтрило миналото ми, сълзите от лицето ми, усмивката дори, но нека да не съм аз повече в живота си.
39. Ключът към успеха е… Големи... таланти.
40. Ако можеше, да ме удариш къде би ме ударила? Днес не бих те ударила.
41. Ако сега погледна чантата ти какво ще намеря вътре? Тетрадка, две химикалки, запалка, шал, телефон с паднала батерия... ПРЕЗЕРВАТИВ?? WTF???
42. Нежен полов акт или груб и твърд секс? Зависи от партньора.
43. Традиционалист ли си? Нем.
44. За теб Иисус Христос е? Всъщност като цяло според мен, Библията не може да докаже, че наистина е съществувал. Практически ние нямаме доказателство за много неща, описани в нея. Просто имаме нужда да вярваме.
45. Илиада или Одисея? Илиада.
46. : ) или ( : ? Гейската, обърната ;D
47. Най-глупавият предразсъдък е? Расизма.
48. Джон Ленън или Пол Макартни? Пол Макартни.
49. С пижама или тениска спиш? Гола.
50. Опиши ми как изглеждаш в момента? Гола съм в момента ;D и се готвя да затварям и да заспивам.
51. Мнението ти за детските приказки? О, за мен са много прекрасни за четене, но в интерес на истината харесвам повече оригиналите, които изобщо не са толкова цветни и весели.
52. Nirvana или Pearl Jam? Nirvana.
53. Кърт Кобейн или Еди Ведър? ъъ.. не мога да реша..
54. … а?
55. Защо на горния ред има само три точки? Защото те е мързяло да натиснеш пак точката.
56. Баница или питка? Питка със сиренце и доматче <33
57. Какво мислиш за българската народна музика? Ние имаме изключително стойностна народна музика, лошото е, че някак си младото общество сякаш се срамува от това да слуша този стил..
58. Раздавала ли си се на чалга? Разбира се!
59. Колко въпроса мислиш, че ще има още на долу? Минимум много ;D..
60. Джъстин Бийбър или Ребека Black? нииито един от двамата ;д..
61. Любимото ти Дисни филмче? Тинкърбел.
62. Любимият ти български владетел? ох, сложни въпроси ми задаваш. нямам си любимм владетел.
63. Мнението за Бойко Борисов? Прекалява с показността.
64. Пилешко филе с корнфлейкс, чеснов сос и чили? <333 богове, обожавам.
65. Какъв телефон използваш в момента? Nokia
66. Парите имат ли значение? За жалост имат в много случаи.
67. Знаеш ли кой е Димитър Списаревски? Ъъъъ нем..
68. Любимият ти виц? Не съм се замисляла.
69. Това число има ли някакво значение за теб? Определено ;D.. Тясно свързана съм с него.
70. И последен въпрос: писна ли ти да отговаряш на тъпите ми върпоси? Изморих се да ти отговарям -.-"
Върнете се в началото Go down
Фредерик диМонд
Член на ZBZ
Член на ZBZ
Фредерик диМонд


Брой мнения : 29
Join date : 27.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyПет Яну 27, 2012 9:51 pm

1) Къса пола или дълга пола? Къси панталонки. - Ти с каквото и да е късо ще предизвикаш суматоха

2) Кецове или токчета? Токчета. - След днес? Srsly Bitch, Srsly?

3) Иванчо или Марийка? Марийка. - Предателка!

4) Чувствам се като… побъркана. - не е само чувство!

5) Вчера бях в черно, защото…. умря поредната ми мозъчна клетка. - ти черното не трябва да го сваляш бе!

6) Ако можеше, да ме удариш къде би ме ударила? Днес не бих те ударила. - Днес на ръце трябва да ме носиш... и паметник да ми вдигнеш!

7) Ако сега погледна чантата ти какво ще намеря вътре? Тетрадка, две химикалки, запалка, шал, телефон с паднала батерия... ПРЕЗЕРВАТИВ?? WTF??? - ако е моя Durex Love... имай късмет да си ми го свила! Камо ли да го ползваш..

8) : ) или ( : ? Гейската, обърната ;D - мазниш ми се знам аз! (:

9) С пижама или тениска спиш? Гола. - хм... а оная невинна пижама, която харесвах?

10) И последен въпрос: писна ли ти да отговаряш на тъпите ми върпоси? Изморих се да ти отговарям -.-" - чакай втора порция или сега или след малко

Върнете се в началото Go down
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyСъб Яну 28, 2012 7:04 am

О, то има и още. Нямам търпение ^^...
Аз паметник градих за теб... ;D Злобноо, но пък каза, че го искаш. Аз отивам да мъча теб сега.
Върнете се в началото Go down
Фредерик диМонд
Член на ZBZ
Член на ZBZ
Фредерик диМонд


Брой мнения : 29
Join date : 27.01.2012

Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. EmptyСъб Яну 28, 2012 9:14 am

Ако ти дам един слон, къде ще го скриеш?

Кой е любимият ти цвят чорапи за носене?

Обичаш ли знаменитост?

Да носиш боксерки или прашки?

Ако беше бисквитки, кои щеше да си?

Кое е твоето любимо място за ядене?

Назови един актьор с който искаш да се забиеш?

Страдаш ли от сомнамбулизъм?

Вземала ли си наркотици?

Била ли си обект на тормоз като дете?

Ако имаш шанс, ще влезеш ли в Биг Брадър?

Какво е любимото ти ежедневно облекло?

Мъже или коли?

Кажи ми колко шапки имаш в дома си?

Имаш ли гадже?

Ако беше тениска, какъв цвят щеше да си? Защо?

Какво най-често ядеш за закуска?

Какво е твоето лошо качество?

Как се справяш с промяната?

Ако дойда в дома ти и погледна в хладилник, какво ще намеря?

Как се разбираш с другите?

Какъв ще ти бъде първият въпрос, на хората на Антарктида?

Ако беше дърво, какво щеше да си?

Спомни си някои случаи, когато се засмя на себе си?

Ако можете да избереш, да бъдеш всяка храна, каква щеше да си?

Как можеш да се вдигнеш полярна мечка с 1 ръка?

Защо те питам тези въпроси?

Какво закуси?

Имаш ли приятел, който е богат?

Ако имаше куче, щеше ли да говориш с него?

Ядеш ли плодове и зеленчуци?

С какво си облечен?

Кой би спечелил битка между нинджа и пират?

Какво е най-хубавото нещо, преди нарязан хляб?

Ако се опиташ да паднеш, и успееш, какво е това което си направил?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.   Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Сашинка... погледни към небето, валят бели ангели.- проговори сякаш за последно Антеа; пръстите й го погалиха.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво чете последно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Blackburn College RPG forum :: В реалността :: Кой съм аз?-
Идете на: