Blackburn College RPG forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blackburn College RPG forum

Добре дошли в най-добрия български РПГ форум. Създайте своя герой и се потопете в света на Blackburn College RPG forum
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
»  Парка
   Критики EmptyСря Фев 08, 2012 10:46 am by Kaya White Devil.

» Да броим до 1000
   Критики EmptyПет Фев 03, 2012 6:42 pm by Emma Collins

» Другарче за РП
   Критики EmptyПет Фев 03, 2012 6:34 pm by Emma Collins

» Когато искам да впия устните си във врата ти... не ми пречи; ще бъде нежно, безболезнено и красиво.
   Критики EmptyПет Фев 03, 2012 6:33 pm by Emma Collins

»  Спам ^-^
   Критики EmptyПет Фев 03, 2012 5:43 pm by Чък Атерън

» Ударете с ръка по клавиатурата
   Критики EmptyСря Фев 01, 2012 7:57 pm by Хенри Фицрой

» Опиши емоцията си с гифче
   Критики EmptyНед Яну 29, 2012 9:09 pm by Хенри Фицрой

» Какво ще направиш ако се събудиш до предния потребител
   Критики EmptyНед Яну 29, 2012 9:34 am by Хенри Фицрой

» Какво чете последно
   Критики EmptyСъб Яну 28, 2012 8:28 pm by Хенри Фицрой

Top posters
Aya Black Devil.
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Kaya White Devil.
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Чък Атерън
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Хенри Фицрой
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Лев Андреевич
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Ася.
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Фредерик диМонд
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Emma Collins
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
пхахахах овца
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Bella Jones.
   Критики Vote_lcap1   Критики Voting_bar1   Критики Vote_rcap1 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Сря Авг 23, 2017 9:59 am
Екип.

 

  Критики

Go down 
+6
пхахахах овца
Лев Андреевич
MY_COLLEGE_LIFE_THE_BEST
Kaya White Devil.
Isabella Carter.
Aya Black Devil.
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Критики      Критики EmptyСря Дек 14, 2011 2:00 pm

Ако имате критики към форума или екипа му изразете ги тук. Ние ще се опитаме да оправим нещата ^^
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
Isabella Carter.




Брой мнения : 3
Join date : 17.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyВто Яну 17, 2012 6:05 pm

Е стига де хора не ви ли е малко срам!? Тази думичка чували ли сте я въобще??? Аз бих потънала в земята от срам, ако седна зад бюрото и почна да крада чужди идеи! Айде стегнете се малко. Толкова ли ви куца въображението, че сте изкопирали форума ни: mycollegelife.bulgarianforum.net/ Не знам може би нямате достатъчно въображение!? Не ви ли е малко срам, хората да мислят по хиляда века идеи и тематики за форуми и накрая вие да ги крадете!? Много сте зле и сте адски елементарни. Не стига, че копирали, а и с цялата си наглост спамят по ЛС    Критики 418230605 Айде стегнете се малко лапетии такива иии ако ми изтриете критиката, ще последват още много други    Критики 1370803959 Мене не ме притеснява да си изгубя 15 минути от времето, за страдащи от липса на въображение хора    Критики 1770242605
Върнете се в началото Go down
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 19, 2012 5:12 pm

Такаам...много ме забавляваш честно да ти кажа. Ако някой форум копира това е твоя. Най-малкото погледни кога е създаден нашия и кога вашия    Критики 364988687
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
Kaya White Devil.
Колежанин
Колежанин
Kaya White Devil.


Брой мнения : 181
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyПет Яну 20, 2012 12:45 pm

Isabella не мисля , че ние сме жалките , а ти ... Ако не забелязваш ние сме направили форума си месец и половина ... така че айде моля ти се ... Това , че не искаш да признаеш , че си взела всичко от нашия форум е друг въпрос ... и това не е мястото където трябва да си избиваш комплексите , а те са доста ..
От самото начало не сме сменяли дизайна и каквото и да е по форума .. Това , че твоя форум има повече потребители не означава , че е по-хубав от нашия . Всъщност то няма разлика , защото си изкопирала дори ''Разяснение за расите '' . Всички неща сме ги измислили сами , и от никой не сме гледали . Айде сега бягай в изкопирания си тъп форум и се занимавай с него , и ако обичаш не спами !
И явно дори и не знаеш какво да си админ . а ти си ! Дори не знаеш , че можем да те баннем .
И много грешиш , всичко сме си измислили сами и от никъде не сме гледали . Толкова ли си проста , че дори цветовете на ранговете ни си взела ( и то на същите рангове) айде засрами се ти от себе си и спри да лъжеш .
Върнете се в началото Go down
MY_COLLEGE_LIFE_THE_BEST




Брой мнения : 2
Join date : 17.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:18 pm

Ех че сте си тъпичкиии    Критики 364988687 значи ще ви говоря така,че да ме разберете......
Дечицаа айде да си го заврете ... хъм опа.
И кое сме изкопирали по-точно.Ние даже не знаехме за съществуването на вашия и като гледам така и ще си остане за много хора...


Върнете се в началото Go down
Isabella Carter.




Брой мнения : 3
Join date : 17.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:19 pm

   Критики 418230605    Критики 418230605    Критики 418230605 О сериозно, мерси за смеха с който ме дарихте, след днешния ден, ама сериозно!?! Еми да понеже си нямам друга работа, седнах и копирах от - до форума ви, който има 5 потребителя на кръст ХД Е виновна ХДДД    Критики 418230605    Критики 418230605    Критики 418230605 Ама вие чувате ли се въобще какво говорите!? Ъъъ и не виждам какво е еднаквото в цветовете на групите, да не говорим, че ние ПЪРВИ ПУСНАХМЕ ФОРУМА! Соуу вижда се кой е копирачът! За това не се опитвайте да ме изкарате виновна, че страдате от липса на въображение, определено не съм аз виновната или може би съм ви копирала и него    Критики 418230605 иии съм ви го присвоила    Критики 418230605    Критики 418230605    Критики 418230605 Оххх искрено мерси, за дозата смях, която ми дадохте    Критики 364988687
Върнете се в началото Go down
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:23 pm

Само ако не знаеш има едно местенце, където ти показва кога е направен форума. Таа...точно там се вижда и колко плитки са лъжите ти. А това колко човека има форума ни не пречи да изкопирате темата. Странното е, че смееш на нас, а не виждаш каква смешка си самата ти.
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
Isabella Carter.




Брой мнения : 3
Join date : 17.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:29 pm

Аууу еми естествено, както ти казах нямах никаква друга работа и седнах да копирам жалкото ти и папетично форумче, което определено не знае как да си привлече потребителите, защото админките са му също толкова жалки като самите него. ХДДД Олелелелеле сериозно вземете и се стегнете малко, пикли такиви. ХД Вие сте ПУСНАЛИ форума си след нас, може и да сте го създали преди нас, но сте го ПУСНАЛИ след нас, което прави вас онези там безмозъчните, които нямат идейки и се налага да стилват от другите. Аре забутай си форума някъде,,,кхъм извинявам се иии другия път измисли нещо ОРИГИНАЛНО! А не КРАДЕНО...чу ли бе душице златна ненагледана ХДДДДДДДД    Критики 1468157981
Върнете се в началото Go down
MY_COLLEGE_LIFE_THE_BEST




Брой мнения : 2
Join date : 17.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:33 pm

мдаа извинявай ама аз мога да създам 1000 форума и после който и да пусне нещо такова да кажа аммм сории аз бях първа хДДДД охх трагичнноо
Върнете се в началото Go down
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:35 pm

Това ли успя да измислиш? Браво!
Значи нарушавате няколко от правилата на форума. Пишете без създаден герой и накърнявате достойнството на екипа на форума. Сега ще ви банна. Мисля, че напълно заслужено.
И не, не е, че ме е "страх" от вас, както болните ви мозъци биха си помислили. Просто не ми се занимава с хора под нивото ми и, на който и да е в този форум. Соу...Бай, бай. Ще ми липсвате! *дали прозвуча убедително?!*
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:38 pm

Не, че ми е работа, но аз да си кажа. Има доста по- цивилизован начин да се разберете, избягвайки подобни грозни изрази. Не отиват на творчески натури занимаващи се особено с писане. А и предполагам, че след като имате потребители, няма от какво да се притеснявате. Пък и... не е важна бройката, а качеството. Не искам да обидя никой, но е наистина грозно и като страничен наблюдател ми прави изключително лошо впечатление.
Върнете се в началото Go down
пхахахах овца




Брой мнения : 3
Join date : 26.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:42 pm

Aya Black Devil. написа:
Това ли успя да измислиш? Браво!
Значи нарушавате няколко от правилата на форума. Пишете без създаден герой и накърнявате достойнството на екипа на форума. Сега ще ви банна. Мисля, че напълно заслужено.
И не, не е, че ме е "страх" от вас, както болните ви мозъци биха си помислили. Просто не ми се занимава с хора под нивото ми и, на който и да е в този форум. Соу...Бай, бай. Ще ми липсвате! *дали прозвуча убедително?!*

Не слънце просто не заслужаваш усилието ми да натискам клавишите на клавиатурата в твоя част. хДДДД
А до Лев.. ами не съм привърженичка на този начин,но ми стана хипер тъпо едва ли не нас да ни изкарат копиралите...при положение,прекарахме толкова време в мислене какво ново и различно да направим.
Върнете се в началото Go down
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:45 pm

Аз не оспорвам това. Също имам форум, просто е наистина кофти, че нещата стават по този начин. Излиза като тип реклама, най- малкото, другото е, че е особено неприятно да се четат подобни изрази. Просто може всичко да протече по- спокойно без ругатни.
Върнете се в началото Go down
Monroe.




Брой мнения : 3
Join date : 26.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:46 pm

Ох съншайн, извинявай за "нарушаването на правилата" *достатъчно обедително ли прозвуча!?* но и ти нарушаваш няколко правила на нашия форум като "Не изнасяйте информация и идеи от форума" , "Не крадете от форума" и оххх...добре де само две са признавам и все пак доста гнуснички не мислиш ли!? Знаеш ли ако искаш ми банн-и и ай пи адреса, ако беше човек, щеше да напишеш по едно лс, за да се разберем, щеше да попиташ мен или някоя от другите 2 админки дали можеш да вземеше еди какво си...нали бе съншайн!? Вместо това ни принуждаваш да се правим тука на циркаджийки. Еми сори, ама кой е жалкия!? Не и ние за всеки случай.    Критики 1770242605
Върнете се в началото Go down
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:49 pm

Всъщност няма смисъл да го водим този спор. Никой няма да си промени нито темата, нито пък ще си изтрие форума *или поне ние*. Така че ако искате продължавайте да пишете. Просто не разбирам какво целите с това.
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
пхахахах овца




Брой мнения : 3
Join date : 26.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:51 pm

Лев Андреевич написа:
Аз не оспорвам това. Също имам форум, просто е наистина кофти, че нещата стават по този начин. Излиза като тип реклама, най- малкото, другото е, че е особено неприятно да се четат подобни изрази. Просто може всичко да протече по- спокойно без ругатни.

Когато някой най-нагло краде..това получава. ;)
Върнете се в началото Go down
Monroe.




Брой мнения : 3
Join date : 26.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:51 pm

Ъъъм например да си признаете, че сте копирали...може би едно "извинявай" за откраднатия труд!? Такива неща, общо взето и ще си ги получим по един или друг начин, поне аз така смятам. Не е толкова трудно да се разберем нали!? Мнем, изобщо даже    Критики 1770242605
Върнете се в началото Go down
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:53 pm

Не мога да се извиня за нещо, което не съм направила    Критики 1770242605
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
Monroe.




Брой мнения : 3
Join date : 26.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:55 pm

Ами или ти или другата админка, но определено не ние сме крадлите! Не ви ли е срам, хората отделят по седмици, месеци, за да направят един свестен форум, който да потръгне, а накрая болни мозъци като вас, лишени от липса на въображение, КОПИИИРААААААААТ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Kaya White Devil.
Колежанин
Колежанин
Kaya White Devil.


Брой мнения : 181
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 7:57 pm

Значи не те знам коя си и не искам да знам коя си. Вижда се колко си жалка, и че си изкопирала .. Темата ни на форума никога не е била променяна . Само физайне е сменен . Не знам какъв ти е проблема , а и защо не си признаеш , че си го копирала , айде моля ти се млъкни и престани да спомиш ,защото ще си изпросиш банн по айпи . Не се ли замисляш , че си толкова прозрачна . Толкова много си личи , че си изкопирала , а сега тука нали , за да не излезеш ти ''крадлата'' и ''безмозъчната'' само спамиш . Не се ли замислеш , че на никой от форума (екипа) не му пука за теб и няма никакъв проблем да те баннем . И не знам какъв админ си и колко разбираш от това , но можем да те баннем и повече няма да можеш да стъпи клавиатурата ти в този форум .
Просто млъкни , никой не иска да те слуша . И на ме интересува колко потребителя има , а хората който седят зад тях . И не е важно колко са потребителите . Не ме интересува , че вашия форум има повече потребители от нашия .
Аз харесва и обичам потребителите , който влизат тук , и не ме интересува колко са , защото те са страхотни хора .
Ами не мисля , че вашия форум е много известен , защото дори не знам кой е . Или по-точно не си направих труда да го запомня .
Върнете се в началото Go down
Лев Андреевич
Колежанин
Колежанин
Лев Андреевич


Брой мнения : 49
Join date : 25.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 8:01 pm

Не казвам, че не е гадно, но не може да се патентова идеята. Все някъде някой се е сетил за същото. Просто не става така, нито става с обиди. Пък и ако има нещо крадено *тук не мога да кажа дали е така или не е така* и двете страни трябва да се чувстват поласкани, че идеята им се харесва и на други.
Има една тънка граница между изобретателност и въображение. Това, че някоя идея е взета примерно от сериал или някаква си тенденция, не е изобретателност. Привлича потребители, съгласна съм, но има разлика, това дори не влиза в графа въображение.
Върнете се в началото Go down
пхахахах овца




Брой мнения : 3
Join date : 26.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 8:06 pm

Kaya White Devil. написа:

Ами не мисля , че вашия форум е много известен , защото дори не знам кой е . Или по-точно не си направих труда да го запомня .

мда явно много трябва да си напрегнеш мозъка за да стане    Критики 3562723908

Иначе да,повярвай ми много по-наясно е с администраторството и с форумите като цяло..Обаче сте супер жалки..Значи ние сме копирали и сме дошли тука да се правим на невинни?    Критики 3562723908
Върнете се в началото Go down
Aya Black Devil.
Администратор
Администратор
Aya Black Devil.


Брой мнения : 201
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 8:09 pm

Дали ще успеете да напишете поне един пост без думата жалки и изкопирали?!    Критики 418230605
Върнете се в началото Go down
https://blackburncollege-rpg.bulgarianforum.net
Kaya White Devil.
Колежанин
Колежанин
Kaya White Devil.


Брой мнения : 181
Join date : 14.12.2011

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 8:13 pm

Aya Black Devil. написа:
Дали ще успеете да напишете поне един пост без думата жалки и изкопирали?!    Критики 418230605
И аз това се опитвам да разбера хдддд
Не виждате ли , че сами се излагате ?!    Критики 1370803959
Върнете се в началото Go down
Ася.
Член на ΩΒΘ
Член на ΩΒΘ
Ася.


Брой мнения : 38
Join date : 24.01.2012

   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики EmptyЧет Яну 26, 2012 8:42 pm

Абе аз знам кой е вашия форум и само ще ти кажа, че е най- тъпото нещо в което съм се регвала а потребителите са едни ....... (не всички ама по- голямата част) така, че аре моля ВИ се!! Първо вище кога е създаден този и кога вашия и още един път израсете нещо такова и ще ви оправя форума набързо! XD
То и аз се чудя ама явно харесват тази думичка или пък други не знаят! XD
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





   Критики Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Критики      Критики Empty

Върнете се в началото Go down
 
Критики
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Blackburn College RPG forum :: Начало :: Похвали, въпроси, критики и предложения-
Идете на: